W trosce o własne zdrowie bacznie zwracasz uwagę na to, co spożywasz oraz co pijesz. Co więcej, szukasz skutecznych prostych, a przede wszystkim bezpiecznych metod filtrowania wody, którą spożywasz we własnym domu każdego dnia. Dzięki produktowi, jakim jest dzbanek filtrujący Ace do wody, proces ten jest niesamowicie prosty. Firma Global Water oferuje Tobie i Twoim najbliższym eleganckie i w 100% bezpieczne dla zdrowia produkty typu dzbanki filtrujące Ace. Naczynia przeprowadzają aktywny i błyskawiczny proces jonizowania. Proces jonizacji wody pitnej polega na: usuwaniu z niej wszelkich zanieczyszczeń, toksyn, kamienia oraz pozostałych osadów chemicznych. Substancji przekraczających dopuszczalne nomy i stężeniach. Równocześnie dzbanek w czasie filtrowania wody z kranu podwyższa stopień jej mineralizacji.

Dzbanki filtrujące ACE

Pełne bezpieczeństwo produktu to solidny grunt naszej działalności

Wszystkie oferowane przez nas produkty są w pełni zgodne z normami bezpieczeństwa oraz posiadają atesty dot. kontaktu powierzchni ich obudowy z żywnością, a także z cieczą. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz powłoki przedmiotu. W szczególności wszystkie elementy wykonane zostały z bezpiecznego plastiku, który w swoim oznaczeniu posiada figurę „trójkąta” z liczbą „5” albo „2” w środku tego symbolu. Symbol ten jest zawsze umieszczony, wygrawerowany na zewnętrznej strukturze naczynia. Liczby te oznaczają jedno, sprzedawane przez nas dzbanki filtrujące nie są rakotwórcze ani nie wydzielają / emitują one żadnych szkodliwych substancji, np. rakotwórczych substancji typu MDA w czasie kontaktu powierzchni dzbanka z wodą lub

Czy naprawdę cena za dobrej jakości produkt, musi być na ogół przesadnie wysoka?

Otóż nie, nie musi tak być. Dlatego proponowane przez nas dzbanki filtrujące nie mają wygórowanej ceny, a wręcz przeciwnie!. Cena produktów stanowi atrakcyjną propozycję w stosunku do wysokiej ich jakości oraz praktycznych możliwości, jakie oferują nasze szklane oraz plastikowe naczynia z logo firmy ACE. Zresztą wszystkie wyroby wprowadzane do naszej oferty posiadają własny certyfikat autentyczności oraz dokument potwierdzający pochodzenie produktu.

Liczne grono zadowolonych Klientów wystawia bardzo pozytywne opinie o naszych produktach. Liczne przychylne komentarze powstały w wyniku codziennego praktycznego użytkowania naczyń takich jak dzbanek filtrujący Ace.

Wśród nich, na łamach sklepowych komentarzy wymienione zostały zalety produktów tj.:
• Szykowny i nowoczesny design samego wykonania przedmiotów, dodatkowe znaczenie ma tutaj również szeroka gama kolorystyczna, która jest bardzo często chwalona przez naszych Klientów.
• Ogromna wytrzymałość materiałów, a także idealne dopasowanie pomiędzy sobą poszczególnych elementów.
• Łatwość utrzymania przedmiotów w ich codziennej, nienagannej czystości.
• Powszechna dostępność dołączonych do zestawu filtrów, jako łatwo wymiennych części zamiennych oraz komponentów, czyli filtrów do wody, będących niezastąpionych w każdym procesie filtracji wody pitnej.

Dzbanek filtrujący Ace do wody to zawsze bezpieczna oraz zdrowa i świeża woda w eleganckim sposobie jej przechowywania, w celu późniejszego podania jej do spożycia.